İzmir

İzmir Hakkında - Cenaze Hizmetleri

İzmir Türkiye'nin en kalabalık üçüncü ilidir.Anadolu Yarımadası'nın batısında, Ege Bölgesi'nin ortasında yer alan ve İzmir Körfezi çevresinde bulunan şehir, her yıl İzmir Enternasyonal Fuarı'nı düzenleyen önemli bir fuar merkezi ve liman kentidir.

Yüz ölçümü olarak ülkenin yirmi üçüncü büyük ilidir. Batısında Ege Denizi ve Ege Adaları, güneyinde Aydın, kuzeyinde Balıkesir, doğusunda ise Manisa vardır.

İzmir'in batısında denizi, plajları ve termal merkezleriyle Çeşme Yarımadası uzanır. Antik çağların en ünlü kentleri arasında yer alan Efes, Roma'nın imparatorluk devrinde dünyanın en büyük kentlerinden biriydi. Tüm İyonya kültürünün zenginliklerini bünyesinde barındıran Efes, yoğun sanatsal etkinliklerle de adını duyuruyordu. Bu maksatla da bu şehre "Güzel İzmir", "Eski İzmir" ve "la Perle de l'Ionie" (İyonya'nın İncisi) deniyordu.

İzmir, yatlar ve gemilerle çevrilmiş uzun ve dar bir körfezin başında yer almaktadır. Sahil boyunca palmiye, hurma ağaçları ve geniş caddeler bulunmaktadır. İzmir Limanı, Mersin Limanı'ndan sonra Türkiye'nin en büyük limanıdır. Canlı ve kozmopolit bir şehir olan İzmir, uluslararası sanat festivalleri ve İzmir Enternasyonal Fuarı ile de önemli bir yer tutar.

İzmir Cenaze Hizmetleri

İzmir'in her yerinden tüm Türkiye'ye hizmet veren firmamız kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlara hizmet etmektedir. Ucuz cenaze nakil firması arıyorsanız bizi hemen arayın.

Deneyimli ve Bilgili Ekip

Firmamız bünyesinde çalışan her personel işinde deneyimle kişilerden oluşmaktadır. Özel cenaze nakil firması olarak Türkiye'de profesyonel hizmet vermekteyiz.

Cenaze Aracı Fiyatları

Firmamız Türkiye'nin genelinde en uygun fiyatlara cenaze nakil aracı himeti vermektedir. Gerek şehir içi, gerek şehir dışı gerekse uluslar arası cenaze aracı işlemlerinizde en uygun maliyetli firmadır.

Belediye Cenaze İşlemleri

İzmir belediye cenaze işlemleri ile ilgili konularda uzman ekip arkadaşlarımız sizin adınıza tüm ceneaze işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

İzmir'den Tüm Türkiye'ye ucuz ve kaliteli özel cenaze nakil hizmetleri