• 0(542) 354 25 15
Karabağlar Cenaze Hizmetleri

7 GÜN 24 SAAT TÜN CENAZE HİZMETLERİMİZ İÇİN BİZE HEMEN ULAŞIN

Tüm sorularınızı bize hemen ulaşarak sorabilir ve anında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Karabağlar Cenaze Nakil Hizmetleri

Şehir içi, şehirler arası ve uluslar arası cenaze nakli

Hakkımızda
İzmir'in Karabağlar bölgesinde bulunan sektörde saygın firmalardan birisiyiz. 25 yıllık tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz ile sizlere hizmet verirken her geçen günde gelişen teknolojiyi takip ederek ekipmanlarımızı ve araçlarımızı yenilemekteyiz.
Günümüz teknolojisi ile çağımızın getirdiği tüm kolaylıkları kullanan firmamız her zaman kaliteli ürünleri tercih ederek en iyi hizmeti siz değerli müşterilerimize vermektedir.
Yeni vip cenaze araçlarımız ile hizmet vermekteyiz. Şehir içi, şehirler arası ve uluslar arası cenaze nakil hizmeti veren firmamız yurt içi ve yurt dışı nakil işlemlerinde yeni araçlar ile hizmet vermektedir.
Karabağlar cenaze hizmetleri firması olarak Türkiye genelinde en uygun fiyatlara hizmet veren firmamızı arayarak cenaze nakil fiyatları konusunda hemen bilgi alabilirsiniz.
Firmamız nakil hizmeti dışında tüm cenaze ile ilgili işlemler için hizmet vermektedir. Belediyelerden alınması gereken izinler, cenazenin bulundurulması gereken evrak işlemleri, vb. gibi tüm işlemleri de firmamız yapmaktadır.
Hizmet Bölgelerimiz
Cenaze Nakil Araçları