Hakkımızda

Hakkımızda - İzmir Cenaze Hizmetleri

Cenaze nakil sektörünün lideri olan firmamız 1992 yılında küçük mütevazi bir şirket olarak Cenaze nakil sektörüne giriş yaptı.

Bu hizmeti 2001 yılına kadar başarı ile devam ettirdikten sonra yenilenme sürecine girmiş olup bu oluşumda hizmet kalitesini her daim arttırmakla beraber tüm müşterilerimiz bir telefon ile bulundukları yerden alınıp hastanelere veya hastanelerden alınıp gidecekleri yere kadar standartların üstünde hizmet vermeyi başlattık.

Şehir içi,şehirler arası ve uluslar arası hasta ve cenaze naklini başlattık. Cenaze nakli konusunda insanların övgüyle bahsettiği bir çok nakil gerçekleştirdik.

İzmir Cenaze nakil hizmetleri olarak araçlarımızı her zaman son model olarak tuttuk. Konusunda özel eğitimden geçmiş hassasiyetli,deneyimli,sabırlı,güler yüzlü,dinamik,kriz anında çözüm üreten, aktif ve profesyonel ekibimizle cenaze nakli sektörünün önde gelen firmalarından biriyiz demememiz için hiç bir neden bulunmamaktadır..

İzmir Cenaze Hizmetleri

İzmir'in her yerinden tüm Türkiye'ye hizmet veren firmamız kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlara hizmet etmektedir. Ucuz cenaze nakil firması arıyorsanız bizi hemen arayın.

Deneyimli ve Bilgili Ekip

Firmamız bünyesinde çalışan her personel işinde deneyimle kişilerden oluşmaktadır. Özel cenaze nakil firması olarak Türkiye'de profesyonel hizmet vermekteyiz.

Cenaze Aracı Fiyatları

Firmamız Türkiye'nin genelinde en uygun fiyatlara cenaze nakil aracı himeti vermektedir. Gerek şehir içi, gerek şehir dışı gerekse uluslar arası cenaze aracı işlemlerinizde en uygun maliyetli firmadır.

Belediye Cenaze İşlemleri

İzmir belediye cenaze işlemleri ile ilgili konularda uzman ekip arkadaşlarımız sizin adınıza tüm ceneaze işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

İzmir'den Tüm Türkiye'ye ucuz ve kaliteli özel cenaze nakil hizmetleri